Promocje
[Pakiet] Umysł Wojownika - Radosław Chmura
[Pakiet] Umysł Wojownika - Radosław Chmura

59,90 zł

Cena regularna: 99,80 zł

szt.
Procedura Zwrotu

ZWROTY

Kupujący, będący konsumentem, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odebrania produktu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest skuteczne, gdy zostało wysłane przed upływem tego terminu:

Krok 1. Przygotuj produkt do zwrotu.

  • Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonu, dołącz wszystkie akcesoria.

Krok 2. Przesyłka zwrotna

  • Odeślij paczkę na nasz adres firmowy za pomocą dowolnego przewoźnika i dołącz do paczki formularz zwrotu. Formularz zwrotu możesz pobrać tutaj.

Kupujący wysyła zwracany towar w stanie niezmienionym (nieuszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania, w opakowaniu fabrycznym) w terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy WYŁĄCZNIE na adres: 

Fidesto Radosław Chmura

56-100 Wołów

ul. Kościuszki 27 G/1

Krok 3: Zwrot należności

Zwrot należności następuje niezwłocznie, od momentu dotarcia przesyłki zwrotnej do naszego magazynu. Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia.

Sklep dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności (np. spowrotem na konto bankowe). W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej. Zamawiającego. Sklep dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. W przypadku płatności za pobraniem zwrot nastąpi na wskazane w formularzu zwrotu konto bankowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl